about-us_01_1
about-us_01_2 copy
kurumsal

DEVNET'E HOŞGELDİNİZ

2013’ten bu yana markalar için güvenilir teknoloji ve yazılım mühendisliği ortağıyız. Güncel mühendislik çözümleri sunan teknoloji, dijital dönüşüm ve yazılım geliştirme şirketiyiz.

  • Dijital İş Çözümleri
  • Mobil, Web ve Masaüstü Yazılım Geliştirme
  • Arayüz Tasarımı ve Kullanıcı Deneyimi
  • Entegrasyon Çözümleri
  • Veri Yönetimi
  • Danışmanlık

ve daha fazlası…

hizmetlerimiz

İHTİYACINIZ OLAN HEMEN HER ŞEY

Yazılım Geliştirme

Arayüz Tasarımı

Kullanıcı Deneyimi

Veri Yönetimi

Sistem Entegrasyonu

Danışmanlık

Yaşadığınız problemi çözecek bir uygulama, şirketinizi tanıtacak bir internet sitesi yada mükemmel fikriniz için bir mobil uygulama. İhtiyaç duyduğunuz çözümü sunan paket yazılımlar ve geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Markanıza hayat verecek tasarımı yada fikirden ürüne giden yolda uygulamanız için hayallerinizdeki o göz alıcı tasarımı birlikte yapıyoruz.

Sizin için ürününüzün yada dijital varlığınızın performans ve verimliliğini arttıracak, fonksiyonel nitelikler kazandıracak, kullanıcı etkileşimini yükseltecek küçük ama etkili dokunuşlarımız var.

Sunduğumuz Veri Yönetimi çözümleriyle; sürekli artarak karmaşıklaşan verilerinize güvenli, verimli ve uygun maliyetlerle hükmedin.

Nesneleriniz, uygulamalarınız, veri tabanlarınız hatta çözüm ortaklarınızın dış sistemleri arasında kurduğumuz veri entegrasyonlarıyla doğru ve hızlı veri akışını sağlarken işiniz için kendi tümleşik sisteminizi oluşturun.

İşletmenizin yaptığı teknoloji yatırımlarının daha doğru, etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, başta yazılım geliştirme süreçleri olmak üzere dijital çözümler geliştirdiğiniz ve uyguladığınız süreçlerde minimum maliyetle maksimum marjinal faydayı elde edebilmeniz için bilgi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.

İşinize değer katacak teknolojiler!

İster köklü bir şirket, ister yeni kurulmuş bir işletme olun, sahip olduğunuz teknoloji işiniz için hayati önem taşır. Bu doğrultuda Devnet‘te işletmenize katma değer sağlayacak, yöneticilerin karar verme alanını genişletecek ve verimliliğinizi arttıracak İnternet Siteleri, Mobil Uygulamalar ve Entegrasyonlar geliştiriyor, Profesyonel Arayüz Tasarımı, Kullanıcı Deneyimi, Web Tasarım hizmetleri veriyoruz.
Konya Web Tasarım
yorumlar

BİZİM İÇİN NELER SÖYLEDİLER?

2013’ten bu yana markalar için güvenilir teknoloji ve yazılım mühendisliği ortağıyız.

dev • log

SİZİN İÇİN SON PAYLAŞTIKLARIMIZ